شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21 | پنجشنبه 8 الی 21
02155932972

خدمات سونوگرافی بارداری با دقت و کیفیت بالا در شهرری و جنوب تهران

آدرس

تهران شهرری، خیابان فداییان اسلام، روبروی بیمارستان فیروزابادی، کوچه پیلغوش پلاک ۲۷

02155932972
alizadehradiology@gmail.com

ساعت کاری

شنبه - چهارشنبه8 الی 21
پنجشنبه8 الی 21
جمعهتعطیل
 خدمات سونوگرافی بارداری با دقت و کیفیت بالا در شهرری و جنوب تهران

خدمات سونوگرافی بارداری با دقت و کیفیت بالا در شهرری و جنوب تهران

انتخاب یک مرکز معتبر برای انجام سونوگرافی بارداری و کسب آگاهی لازم از سونوگرافی های بارداری دغدغه هر مادر بارداری است که ما به عنوان بزرگترین مرکز رادیولوژی و سونوگرافی شهرری در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد.

  • سونوگرافی تشخیص بارداری
  • سونوگرافی ان تی(NT)
  • سونوگرافی آنومالی
  • سونوگرافی قلب جنین
  • سونوگرافی سه بعدی بارداری
  • سونوگرافی رنگی داپلر بارداری
  • سونوگرافی بیوفیزیکال پروفایل (BPP)

انواع سونوگرافی های بارداری

قبل از اینکه به توضیح اینکه چگونه یک مرکز خوب برای بررسی جزئیات دقیق جنین بپردازیم بهتر است انواع سونوگرافی در دوران بارداری را توضیح دهیم سونوگرافی های دوران بارداری به دو دسته الزامی و تکمیلی تقسیم بندی می شوند.

سونوگرافی های الزامی و مهم دوران بارداری:
از جمله سونوگرافی های الزامی که هر فرد بارداری باید انجام دهد، می توان به سونوگرافی تشخیص ساک بارداری، سونوگرافی ان تی(NT)، سونوگرافی یا غربالگری آنومالی و سونوگرافی سه ماهه سوم بارداری از جهت بررسی رشد و وزن جنین اشاره کرد.

سونوگرافی های تکمیلی بارداری:
اگر در هر یک از سونوگرافی های ذکر شده پزشک به مورد مشکوکی برخورد کند سونوگرافی تکمیلی از جمله سونوگرافی Cervix، سونوگرافی کالر داپلررحم، سونوگرافی کالر داپلر جنین و جفت،سونوگرافی کالر داپلراز جهت بررسی چسبندگی جفت به جداره رحم، اکو قلب جنین (Fetal Echo)، سونوگرافی بیوفیزیکال(BPP)، سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی و... تجویز می کند.آمادگی قبل از سونوگرافی بارداری

برای انجام سونوگرافی تا هفته 10بارداری مثانه مادر باید پر باشد و از هفته 10 تا 18 بارداری مثانه مادر باید نیمه پر باشدو از هفته 18 به بعد بارداری نیاز به پر بودن مثانه برای انجام سونوگرافی نیست. اما با همه این تفاسیر بهتر است قبل از انجام سونوگرافی با مرکز تصویربرداری (رادیولوژی و سونوگرافی) مشورت شود به این علت که برخی تست ها نیاز به آمادگی های بیشتر و یا خاصی دارند.
- همراه داشتن سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول(NT) در هر بار مراجعه توصیه می گردد.
- و همچنین باید رادیولوژیست را از هر گونه آبریزش و یا یافته غیر طبیعی مطلع کرد.

تفسیر سونوگرافی بارداری

سونوگرافی بارداری یکی از مهمترین روش های تشخیصی در دوران بارداری است. این روش با استفاده از امواج صوتی برای تصویر برداری از جنین، رحم و سایر اجزای تولید مثلی مادر استفاده می‌شود. تفسیر سونوگرافی بارداری برای تشخیص هر گونه مشکل در جنین و یا رحم مادر بسیار حائز اهمیت است. این تفسیر شامل تصویر برداری و تحلیل متخصصانه از اطلاعات به دست آمده از سونوگرافی است. با توجه به نتایج سونوگرافی، ممکن است لازم باشد برای رفع هرگونه مشکل، اقدامات درمانی را آغاز کنید. بنابراین، تفسیر سونوگرافی بارداری برای بهبود سلامت جنین و مادر بسیار مهم است و باید توسط متخصصین مجرب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته صورت گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از اصطلاحات سونوگرافی های بارداری می توانید اینجا کلیک کنید.

سونوگرافی بارداری را در چه مرکز انجام دهیم؟

انجام سونوگرافی بارداری یکی از مهمترین روش‌های غربالگری در دوران بارداری است و لازم است در مراکز تخصصی و تجهیزات کامل انجام شود. در هر صورت، برای انجام سونوگرافی بارداری، بهتر است از مراکزی استفاده کنید که به تجهیزات پیشرفته و متخصصین مجرب و حرفه‌ای دسترسی دارند. مرکز تصویربرداری رازی با استفاده از تجهیزات پیشرفته، به دقت و صحت نتیجه سونوگرافی توجه می‌کند. همچنین، با توجه به محیط دوستانه و صمیمی، بیماران می‌توانند با آرامش و راحتی سونوگرافی خود را انجام دهند.
خوشبختانه مرکز تصویربرداری رازی به‌عنوان یکی از بهترین مرکز سونوگرافی در شهرری و جنوب تهران با کادر حرفه‌ای و تجهیزات به‌روز خود امکان انجام این نوع سونوگرافی را برای همگان دارد.
بنابراین، اگر به دنبال یک مرکز با تخصص و تجهیزات پیشرفته برای سونوگرافی بارداری هستید، می‌توانید به مرکز رادیولوژی و سونوگرافی علیزاده واقع در شهرری مراجعه کنید.
نکته حائز اهمیت این است که مرکز ما تیم پزشکی کامل شامل متخصصین خانم و آقا را داراست و همچنین طرف قرارداد بیمه نیز می باشد که همه روزه می توانید خدمات سونوگرافی را با خیال راحت انجام دهید.