شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21 | پنجشنبه 8 الی 21
02155932972

مرکز تصویربرداری رازی

بهترین مرکز تصویربرداری جنوب تهران

به سرپرستی دکتر علیزاده

چرا مرکز تصویربرداری رازی شهرری؟

مرکز تصویربرداری پزشکی رازی، مجهز به بخش های MRI، سی تی اسکن، سونوگرافی، ماموگرافی، رادیولوژی، سنجش تراکم استخوان، پانورکس به همت گروهی از متخصصین و کارشناسان تصویربرداری پزشکی،به سرپرستی دکتر علیزاده از حدود 30 سال پیش شروع به فعالیت نموده است. هم اکنون این مرکز، با استفاده از جدید ترین تجهیزات تصویربرداری پزشکی، و تیم پزشکی متخصص و فوق تخصص رادیولوژیست به همراه کارشناسان رادیولوژی در حال ارائه خدمات می باشد و یکی از جامع ترین و بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی جنوب شرق و تهران منطقه شهرری می باشد. برای رفاه حال بیماران عزیز، در مرکز تصویربرداری پزشکی رازی شهرری این امکان فراهم شده تا بتوانید بصورت آنلاین از طریق واتس اپ اقدام به رزرو نوبت فرمایید. همچنین شایان ذکر است در مرکز ما بعد از آماده سازی تصاویر بیماران محترم پیامکی دریافت میکنند حاوی لینک تصاویر، به این وسیله در هر زمان ومکانی میتوانید به تصاویر رادیولوژی و سونوگرافی خود دسترسی داشته باشید.

بخش ها

ام آر آی

انواع MRI جنرال، تخصصی و فوق تخصصی در مرکز تصویر برداری رازی شهر ری، با استفاده ازدستگاه زیمنس آلمان که یکی از به روز دستگاه های ام آر آی دنیا می باشد انجام پذیر است.

اطلاعات بیشتر

سونوگرافی

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی رازی شهرری به سرپرستی دکتر علیزاده با کمک تیم پزشکی و پرسنل مجرب و دستگاه های نوین و پیشرفته با سابقه ترین و یکی از بهترین مراکز رادیولوژی و سونوگرافی جنوب تهران و شهرری است.

اطلاعات بیشتر

سی تی اسکن

تمامی سی تی اسکن های جنرال و تخصصی ازجمله سی تی اسکن های با تزریق و بدون تزریق درمرکز تصویر برداری رازی شهرری به سرپرستی دکتر علیزاده (واقع در خیابان پیلغوش شهرری) قابل انجام است.

اطلاعات بیشتر

رادیولوژی

کلیه خدمات رادیولوژی و تصویر برداری از جمله ماموگرافی ، رادیولوژی دیجیتال، پانورکس، تک دندان در مرکز تصویربرداری رازی شهرری با بیش از سی سال سابقه در بالاترین سطح ممکن قابل انجام است.

اطلاعات بیشتر

سنجش تراکم استخوان

دستگاه سنجش تراکم استخوان مرکز تصویربرداری رازی شهرری برند هالوژیک می باشد که مورد تایید پزشکان روماتولوژیست می باشدو از مزیت های این دستگاه می توان به این اشاره کردکه علاوه بر سنجش تراکم استخوان...

اطلاعات بیشتر

دندانپزشکی

بخش دندان پزشکی مرکز رازی شهرری به سرپرستی دکتر سعید علیزاده متخصص پروتز دندان، آماده ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی به بیماران محترم می باشد تا علاوه بر سلامت دندان ها به زیبایی دندان هایشان توجه شود.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

مرکز تصویر برداری رازی شهرری طرف قرارداد کدام بیمه ها می باشد ؟

با سلام ، مرکز رادیولوژی و سونوگرافی رازی شهرری طرف قرارداد با بیمه های پایه از جمله : خدمات درمانی ، تأمین اجتماعی و نیروهای مسلح می باشد . جهت استفاده از بیمه های تکمیلی رسید پرداخت خدمت مراجعه کننده تحویل گردیده تا نسبت به اخذ وجه از بیمه ها اقدام نمایند .

آیا امکان نوبت دهی اینترنتی در مرکز تصویربرداری رازی شهرری فراهم می باشد ؟

بله ، اخذ نوبت اینترنتی در سایت مرکز تصویر برداری رازی شهرری فراهم شده و همچنین می توانید نسخه خود را از طریق اپلیکیشن WhatsApp به شماره 09378210350 ارسال فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی فرمایند .

پاسخ تصویربرداری انجام شده چه زمانی آماده می شود ؟

تمامی خدمات انجام شده در مرکز تصویر برداری رازی شهرری پس از 24 ساعت آماده می باشد . در هنگام پذیرش شماره تلفن همراه مراجعه کننده ثبت می گردد و در صورت آماده شدن جواب SMS حاوی لینک جواب ارسال می گردد .