شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21 | پنجشنبه 8 الی 21
02155932972

مرکز رادیولوژی دکتر علیزاده شهرری

مرکز تصویربرداری رازی شهرری یکی از مجهز ترین و مدرن ترین مراکز تصویربرداری تهران و منطقه شهرری در سال 1370 به همت دکتر علیزاده فعالیت خود را شروع کرده است، و همواره در تلاش است با راه اندازی بخش های متفاوت و نوین تصویربرداری و همچنین با به روز رسانی تجهیزات پزشکی، پاسخگوی نیاز های مردم منطقه و در تست های تخصصی و خاص در خدمت مردم سراسر کشور باشد.

رادیوگرافی ساده
رادیوگرافی ساده

رادیوگرافی رنگی
رادیوگرافی رنگی

رادیوگرافی دهان و دندان
رادیوگرافی دهان و دندان

عکس رنگی رحم
عکس رنگی رحم

ماموگرافی
ماموگرافی

سنجش تراکم استخوان
سنجش تراکم استخوان

آدرس

تهران شهرری، خیابان فداییان اسلام، روبروی بیمارستان فیروزابادی، کوچه پیلغوش پلاک ۲۷

02155932972
alizadehradiology@gmail.com

ساعت کاری

شنبه - چهارشنبه8 الی 21
پنجشنبه8 الی 21
جمعهتعطیل
مرکز رادیولوژی دکتر علیزاده شهرری

مرکز رادیولوژی دکتر علیزاده شهرری

مرکز تصویربرداری رازی شهرری یکی از مجهز ترین و مدرن ترین مراکز تصویربرداری تهران و منطقه شهرری در سال 1370 به همت دکتر علیزاده فعالیت خود را شروع کرده است، و همواره در تلاش است با راه اندازی بخش های متفاوت و نوین تصویربرداری و همچنین با به روز رسانی تجهیزات پزشکی، پاسخگوی نیاز های مردم منطقه و در تست های تخصصی و خاص در خدمت مردم سراسر کشور باشد.

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی چیست؟

از رادیوگرافی برای بررسی بیماری ها و مشکلات بدن از جمله شکستگی استخوان ها، مشکلات دستگاه گوارش، کلیه و مجاری ادراری، بررسی دندان ها و بررسی پستان(که به آن ماموگرافی گویند) استفاده می شود، انواع رادیوگرافی عبارتند از :
رادیوگرافی ساده اشعه ایکس با دوز بسیار پایین به منطقه مورد نظر تابانده می شود، این اشعه از بدن عبور می کند و با ثبت پرتوهای خروجی از بدن مستقیما بر روی فیلم رادیولوژی تصاویر سیاه و سفیدی ایجاد می شود.
در رادیوگرافی دیجیتال که امروزه تقریبا جای رادیوگرافی های ساده را گرفته است، تصاویر ثبت شده بر روی مانیتور کامپیوتر قابل مشاهده هستند و هم می توان بر روی کلیشه رادیولوژی چاپ کرد و هم می توان از طریق کامپیوتر آنالیز و انتقال داد.
در برخی از رادیوگرافی ها بیمار به آمادگی قبلی نیاز دارد به این صورت که ماده ی حاجب به بیمار خورانده و یا تزریق می شود (بسته به محل تصویربرداری) و سپس تصویربرداری انجام می شود به این نوع رادیوگرافی عکس رنگی گفته می شود. عکس رنگی بیشتر برای بررسی سیستم گوارشی، کلیه ها و مجاری ادراری و رحم استفاده می شود.

انواع خدمات رادیولوژی

_ رادیولوژی دیجیتال از کلیه قسمت های مختلف بدن
_ کلیه عکس های رنگی شامل رادیوگرافی مری، معده، اثنی عشر، روده بزرگ و کوچك با كانتراست ماده حاجب و هوا، كلیه و مجاری ادراری شامل IVP – VCUG ، رادیوگرافی رنگی جهت بررسی فیستول ها (فیستولوگرافی)
_ رادیوگرافی دیجیتال از پستان ها در جهت غربالگری و بررسی بیماری های پستان ها(ماموگرافی)
_ عکس رنگی رحم
_ رادیوگرافی دیجیتال از دندان ها به صورت پانورکس، سفالوگرام، پری اپیکال، بایت وینگ(BiteWing)

چگونه یک مرکز رادیولوژی معتبر انتخاب کنیم؟

اکثر مردم به انتخاب مرکز تشخیصی برای انجام اموری مثل رادیولوژی و سایر تصویربرداری های پزشکی توجه زیادی نمی‌کنند، غفلتی که می‌تواند پرهزینه و جبران ناپذیر باشد. اگر پزشک بخواهد نگاه دقیق تری به آنچه در داخل بدن شما اتفاق میافتد داشته باشد، ممکن است برای شما رادیوگرافی یا همان تصویربرداری با X-Ray تجویز کند. حال سوال اینجاست که چرا باید مرکز رادیولوژی خود را با دقت انتخاب کنید؟ برای دانستن این موضوع با ما همراه باشید.

به روز بودن تجهیزات رادیولوژی

به روز بودن و دقیق بودن دستگاه های پزشکی امری مهم در پروسه تشخیص و بررسی مشکلات و بیماری ها می باشد، چه بسا بیمارانی که به علت دقیق نبودن دستگاه های یک مرکز تشخیص غلط و یا به هنگامی دریافت نکرده اند، بنابراین توصیه اکید ما این است از به روزبودن و دقیق بودن دستگاه های مرکز رادیولوژی مد نظر اطمینان حاصل کنید تا از خطرات و مشکلات احتمالی جلوگیری کنید .

کارشناسان رادیولوژی مجرب

یکی از مسائل تاثیر گذار در کیفیت تصاویر رادیولوژی حوصله، آرامش دقت و تبحر و با سابقه بودن تیم پرسنلی به خصوص کارشناسان رادیولوژی می باشد. که بتوانند بهترین و با کیفیت ترین تصاویر رادیولوژی را ثبت کنند.

طرف قرار داد بودن مرکز رادیولوژی با بیمه ها

برای آسایش خاطر و رفاه بیماران طرف قرارداد بودن مرکز رادیولوژی با بیمه های مختلف امری مهم است.

انجام تمامی خدمات رادیولوژی و تصویربرداری

یکی از مهمترین مسائل در امور درمانی این است که مراجعه کننده مرکزی انتخاب کند که همه امور تشخیصی و تصویربرداری و اسکن های مورد نیاز شما از جمله خدمات ویژه مانند رادیوگرافی های تخصصی، انواع ام آر آی ها یا سی تی اسکن ها، سونوگرافی ها و... را قادر به انجام باشد، این مسئله به این علت مهم است که بیمار در کلینیک های متعدد برای تست های گوناگون سرگردان نشود.

مرکز رادیولوژی رازی شهرری

کلینیک رادیولوژی رازی به سرپرستی دکتر علیزاده مجهز ترين مركز راديولوژي، سونوگرافي، ام آر آی، سی تی اسکن، ماموگرافي، پانوراميك و سنجش تراکم استخوان جنوب تهران و شهرری است که از جدیدترین دستگاه های رادیولوژی از جمله ماموگرافی، OPG، سنجش تراکم استخوان و... برخوردار است و همواره در تلاش است با استخدام مجرب ترین کارشناسان رادیولوژی خدمات ویژه ای به بیماران محترم ارائه نماید.
مرکز رادیولوژی رازی شهرری همچنین مفتخر است تمامی خدمات تصویربرداری را برای شما مراجعه کننده عزیز در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد.
برای اخذ نوبت رادیولوژی مرکز دکتر علیزاده می توانیداز طریق همین سایت اقدام به نوبت بفرمایید تا کارشناسان مرکز با شما تماس گرفته و اقدامات بعدی را انجام دهند و یا با شماره 02155932972 تماس حاصل فرمایید، همچنین می توانید از طریق واتس اپ با شماره 09378210350 برای دریافت نوبت نیز در ارتباط باشید.

سوالات رایج شما در مورد رادیولوژی

چه آمادگی هایی قبل از انجام خدمات رادیولوژی لازم است؟
قبل از تمامی خدمات رادیولوژی بیمار باید در صورت احتمال بارداری پزشک معالج و کارشناسان را مطلع کرده، طلا و جواهرات و سایر اشیا فلزی را در آورده و در صورت داشتن هرگونه ایمپلنت فلزی در بدن خود از جمله پیس میکر قلبی پزشک و کارشناسان رادیولوژی را مطلع کرده.
لازم به ذکر است برخی تست های رادیولوژی از جمله عکس رنگی رحم، رادیوگرافی دستگاه گوارش و ... نیاز به آمادگی های بیشتر دارند.

هزینه عکس رادیولوژی؟
هزینه تست های رادیولوژی با توجه به عواملی مانند نوع رادیولوژی، نوع بیمه، نوع کالای مصرفی و … تعیین می گردد. جهت اطلاع از قیمت و هزینه رادیولوژی خود می توانید با شماره 02155932972 و یا از طریق دریافت نوبت همین سایت اقدام نمایید تا کارشناسان پاسخ گوی شما عزیزان باشند.

اشعه ایکس چقدر مضر است؟
در پاسخ باید گفت؛ میزان اشعه دریافتی در رادیوگرافی ها در حد یک سفر هوایی چند ساعته می باشد. در نتیجه میزان اشعه دریافتی در این تست ها از مجاز اشعه در طول یک سال برای یک فرد کمتر است و ضرورت و فایده انجام آن از ضرر و عوارض آن بیشتر است، فقط در صورتی می تواند برای فرد مضر باشد که به دفعات زیاد تکرار شود و از محدوده مجاز دریافتی اشعه ایکس فراتر رود.

در دوران بارداری می شود عکس دندان گرفت؟
در دوران بارداری توصیه می شود فرد تحت اشعه ایکس قرار نگیردمخصوصادر 3 ماهه اول بارداری، هرچند این موضوع در صورت لزوم و ضرورت گرفتن عکس دندان با لباس محافظ قابل کنترل است و می توان از آسیب اشعه به مادر و جنین جلوگیری کرد.

ارائه انواع خدمات رادیولوژی در شهرری