شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21 | پنجشنبه 8 الی 21
02155932972
جامع ترین مرکز تصویربرداری
در جنوب تهران
تجهیزات پزشکی روز دنیا
پزشکان و کادر پرسنلی مجرب
طرف قرار داد بیمه های پایه
تامین اجتماعی - خدمات درمانی - نیروهای مسلح

مقالات سی تی اسکن

آرتروگرافی نوعی تصویربرداری است که برای ارزیابی و بررسی شرایط و عملکرد تمام مفاصل بدن از جمله: شانه، زانو، مچ ها، آرنج و یا لگن استفاده می شود. زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که تست های تشخیصی مثل سی تی اسکن و ... به تنهایی جزئیات ساختار و عملکرد مفصل را نشان ندهند.
ادامه مطلب
کیسه صفرا یک کیسه گلابی شکل است که در فرورفتگی سطح تحتانی کبد واقع شده است، و به هر دلیلی می تواند دچار التهاب یا بیماری شود که سنگ کیسه صفرا یکی از مهم ترین مشکلات آن است، در ادامه به توضیح مفصل این بیماری خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
تومورهای خوش خیم (غیر سرطانی) که از جنس بافت های میومتر(عضلانی) بدن را فیبروم گویند و در نواحی مختلف بدن امکان به وجود آمدن دارند. یکی از مناطق رایج بدن برای رشد فیبروم ها دستگاه تولید مثل زنان است مثل تخمدان ها و رحم. در ادامه به توضیح فیبروم رحم و اینکه چه کسانی بیشتر در معرض فیبروم هستند،انواع فیبروم، علائم و نشانه های فیبروم رحم و تخمدان، شیوه های تشخیص و درمان آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
سی تی اسکن یا همان توموگرافی یک شیوه تصویربرداری با استفاده از اشعه ایکس است که در آن از زوایای متفاوت استخوان ها، بافت های نرم و یا عروقی که قصد بررسی آن ها را دارند تصویربرداری می شود و تصاویر توسط کامپیوتر آنالیز می شوند.
ادامه مطلب
1 2 3 4