شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21 | پنجشنبه 8 الی 21
02155932972
جامع ترین مرکز تصویربرداری
در جنوب تهران
تجهیزات پزشکی روز دنیا
پزشکان و کادر پرسنلی مجرب
طرف قرار داد بیمه های پایه
تامین اجتماعی - خدمات درمانی - نیروهای مسلح

مقالات ام آر آی

آرتروگرافی نوعی تصویربرداری است که برای ارزیابی و بررسی شرایط و عملکرد تمام مفاصل بدن از جمله: شانه، زانو، مچ ها، آرنج و یا لگن استفاده می شود. زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که تست های تشخیصی مثل سی تی اسکن و ... به تنهایی جزئیات ساختار و عملکرد مفصل را نشان ندهند.
ادامه مطلب
تومورهای خوش خیم (غیر سرطانی) که از جنس بافت های میومتر(عضلانی) بدن را فیبروم گویند و در نواحی مختلف بدن امکان به وجود آمدن دارند. یکی از مناطق رایج بدن برای رشد فیبروم ها دستگاه تولید مثل زنان است مثل تخمدان ها و رحم. در ادامه به توضیح فیبروم رحم و اینکه چه کسانی بیشتر در معرض فیبروم هستند،انواع فیبروم، علائم و نشانه های فیبروم رحم و تخمدان، شیوه های تشخیص و درمان آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
Mri یا magnetic resonance imaging یک شیوه تصویربرداری غیرتهاجمی و بدون درد است که با استفاده از امواج مغناطیسی حاصل از یک آهنربای بزرگ، امواج رادیویی و یک کامپیوتر، برای بررسی جزئیات و مشکلات و آسیب های وارده به بافت ها و اندام های بدن استفاده می شود.
ادامه مطلب
اگر پزشک معالج شما به هر دلیلی برای شما تست های mra و یا mrv تجویز کند حتما برای شما سوال میشود این تست ها چه تفاوتی با mri دارند و به چه دلیلی برای شما تجویز شده اند و چگونه انجام می شوند. اگر میخواهید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
1 2 3 4